Trvalá epilace

EPILACE IPL - BTL EXILITE II

btl exilite 2 Fotorecyklace

Vynikajících výsledků dosahuje EXILITE především díky principu tzv. fotorecyklace. Tato technologie je založena na zpětném odrazu rozptýlených paprsků ve zlaté kavitě.

Vysoká frekvence opakování pulzů

Frekvence opakování pulzů je nastavitelná až na 3 Hz, takže i větší tělesné plochy jako například záda nebo nohy mohou být ošetřeny do 20 minut.

Inteligentní pulzní režim

Multipulzní režim umožňuje šetrnější přenos energie do pokožky a tím dosažení skvělého efektu i u pacientů s menším rozdílem pigmentace v cílové tkáni. Mezi jednotlivými pulzy multipulzu dochází k teplotní relaxaci epidermis, čímž se zvyšuje celkové množství energie, kterou můžeme sekvenčně dopravit do cílové tkáně. Multipulzní režim zvyšuje efekt terapie a současně snižuje riziko vedlejších účinků, jakým je například zarudnutí pokožky.

BTL POSTLIGHT™

Jakékoliv ošetření intentivním pulzním světlem je vždy provázeno mírným zarudnutím pokožky. EXILITE nabízí podporu hojení po terapii s využitím principu tepelného účinku LED modulovaného světla. Tato věděcky ověřená metoda podporuje hojení a urychluje vstřebávání nežádoucího zarudnutí. Skvělých účinků aplikátoru lze využít i samostatně při omlazování pokožky a vyhlazování vrásek.

Efekt fotomodulace

Monochromatické pulzní LED světlo pozitivně stimuluje produkci kolagenu v tkáni a tím urychluje hojení pokožky a vyhlazuje vrásky. Díky parametrům teparie je ošetření jednoduché a rychlé.

Distribuce světelné energie na krystalu EXILITE

Systém obdélníkových pulzů zaručuje rovnoměrné rozložení energie na ploše krystalu. Právě rovnoměrné rozložení energie je klíčové pro účinky terapií.

Nové termoelektrické chlazení krystalu

Polovodičový chladící prvek zvětšuje rozdíl teplot povrchových a podpovrchových struktur tkáně a tím dělá terapii šetrnější k pokožce. Speciální safírový krystal s unikátními fyzikálními vlastnostmi umožňuje nastavit vysoké hodnoty chlazení.

Filtrace světelného spektra

Všechny filtry jsou laboratorně testovány!

Energie v krátkém čase

Díky rychlosti výboje EXILITE nedochází ke zvýšené difuzi tepla do okolních tkání a terapie je tak mnohem cílenější.

 

Klinika rázové vlny logo

Klinika rázové vlny Pardubice je výsledkem mnohaletých zkušeností prim.MUDr.Lenky Šuglové a Táni Spilko v oboru rehabilitace, fyzioterapie a léčby pohybového aparátu.

nám. Republiky 56, Pardubice I-Zelené Předměstí 530 02

info@klinikarazovevlny.cz

+420 607 527 120

Rezervace termínů pondělí až čtvrtek
od 8:30 do 16:00

Naše služby

Léčba fokusovou rázovou vlnou
Léčba radiální rázovou vlnou
Léčba kombinovanou rázovou vlnou
Léčba V-ACTOR –patentovaná vibrační technologie
Léčba dysfunkcí pánevního dna a vulvodynie
Léčba erektilní dysfunkce
Léčba celulitidy
Využití rázové vlny v estetice- vrásky, strie, jizvy
Léčba patní ostruhy
Léčba tenisový a golfový loket

©2020 Klinika rázové vlny. Hosted on MyDreams VPS server