Léčba patní ostruhy rázovou vlnou

Máte pocit, jakoby vám někdo vrážel hřebík do paty? Nemůžete chodit bez úporné bolesti, která vám při došlapu projde do celého chodidla a lýtka? Nejhorší bolesti máte po ránu nebo po delším klidu?

Toto jsou příznaky pro plantární fasciitidu, lidově řečeno patní ostruhu. Onemocnění vzniká z přetížení vazivového aparátu nohy, při nadměrné zátěži nohy dlouhým stáním, chůzí po tvrdém terénu, běhu, nošením nevhodné obuvi s tvrdou podešví či úzkou špicí, při úrazech nohy či deformitách chodidla. Rizikovými faktory jsou např diabetes mellitus a revmatická onemocnění či obezita. K úplné úzdravě je potřebné ošetření všech oblastí (plosky, oblasti Achillovy šlachy a svalů lýtka) kombinací FOKUSOVANOU a RADIÁLNÍ rázovou vlnou. Úlevu od bolesti pacienti pociťují již po 2 ošetřeních. Běžně se doporučuje ošetření 5x v týdenních intervalech.

Klinika rázové vlny logo

Klinika rázové vlny Pardubice je výsledkem mnohaletých zkušeností prim.MUDr.Lenky Šuglové a Táni Spilko v oboru rehabilitace, fyzioterapie a léčby pohybového aparátu.

nám. Republiky 56, Pardubice I-Zelené Předměstí 530 02

info@klinikarazovevlny.cz

+420 607 527 120

Rezervace termínů pondělí až čtvrtek
od 8:30 do 16:00

Naše služby

Léčba fokusovou rázovou vlnou
Léčba radiální rázovou vlnou
Léčba kombinovanou rázovou vlnou
Léčba V-ACTOR –patentovaná vibrační technologie
Léčba dysfunkcí pánevního dna a vulvodynie
Léčba erektilní dysfunkce
Léčba celulitidy
Využití rázové vlny v estetice- vrásky, strie, jizvy
Léčba patní ostruhy
Léčba tenisový a golfový loket

©2020 Klinika rázové vlny. Hosted on MyDreams VPS server